Govorilne ure

Skladno z Letnim delovnim načrtom šole imajo učitelji skupne govorilne ure praviloma vsak 1. četrtek v mesecu oz. po spodaj navedenem koledarju od 17. do 18. ure: 9. 11. 2023      1. 2. 2024       9. 5. 2024 7. 12. 2023      4. 4. 2024 Poleg tega pa imajo govorilne ure tudi vsak teden po naslednjem razporedu:
Oddelek Ime in priimek (razrednik / učitelj) Poučuje predmete oz. module Tedenske govorilne ure za dijake in starše Mesečne govorilne ure (* št. učilnice oz. kabineta)
Dan, ura Št. učilnice oz. kabineta
2. EL Jernej AVBERŠEK jernej.avbersek@scv.si PP Četrtek, 9.00 - 10.00 (po predhodnem dogovoru) M1 002 Zbornica C
Husejn BEGANOVIĆ husejn.beganovic@scv.si EES, EEV, EM, EKI, O-AVT Sreda, 8.50 - 9.30 (po predhodnem dogovoru) Zbornica C Zbornica C
1. TRA Ana CERAR ana.cerar@scv.si ZGO, DRU Vsak dan po predhodnem dogovoru C 306 Zbornica C
3. ET Simona DIKLIČ simona.diklic@scv.si AJE, O-STTJ Torek, 11.20 - 12.00 (po predhodnem dogovoru) Zbornica C Zbornica C
1. ET mag. Branko DVORŠAK branko.dvorsak@scv.si O-SIS, EKI, NEI, IH Vsak dan po predhodnem dogovoru M2 202 Zbornica C
Maja GLUŠIČ maja.glusic@scv.si EEV, PS, IEV, KN, MEL, EV, AVT, O-EP2 Sreda, 12.10 - 12.55 (po predhodnem dogovoru) M2 210 Zbornica C
4. TRB Sašo GNILŠEK saso.gnilsek@scv.si FIZ Torek, 9.40 - 10.25 Zbornica C Zbornica C
2. TRB Jadranka GOLČER jadranka.golcer@scv.si MAT Sreda, 8.00 - 8.45 Zbornica C  ali B 401 Zbornica C ali B 401
3. EL Nino GOLČMAN nino.golcman@scv.si RAČ, IKT, UIKT-V, MAT, O-MS Četrtek, 11.20 – 12.05 (po predhodnem dogovoru) C 206 C 503 ali C 507
4. TRA Marjetka HERODEŽ marjetka.herodez@scv.si MAT, O-MS Sreda, 13.00 – 13.45 (po predhodnem dogovoru) C 206 C 206
1. TM Klemen HLEB klemen.hleb@scv.si EEV, UKN, O-AE, ELS, IE,PS, EN, PPEE, O-PE Četrtek, 9.40 - 10.25 (po predhodnem dogovoru) M2 217 C503
  Gregor HRASTNIK gregor.hrastnik@scv.si SPO, VIP, RPA, O-IMA. O-RV, PRA3 Torek, 10.30 – 11.15  (po predhodnem dogovoru) C 403 C 503
  Niko HRŽICA niko.hrzica1@scv.si ESN, O-TME, O-AVT, PEM, MHS, IET Ponedeljek, 14.40 – 15.25  (po predhodnem dogovoru) M2 206 Zbornica C
  Simon KONEČNIK simon.konecnik@scv.si OOP Po predhodnem dogovoru C 211
  mag. Vlasta LEBAN vlasta.leban@scv.si AJE, O-STTJA Četrtek, 13.00 – 13.45 (po predhodnem dogovoru) C 207 C 207
2. ET Biserka LEDINŠEK biserka.ledinsek@scv.si MAT, OK - MS Torek, 9.40 - 10.20 (po predhodnem dogovoru) C 309 C 309
  Sonja LUBEJ sonja.lubej@scv.si SLO Torek, 10.30 - 11.15 (po predhodnem dogovoru) Zbornica C Zbornica C
2. TRA dr. Nataša MEH PEER natasa.mehpeer@scv.si SLO Ponedeljek, 10.30 - 11.15 (po predhodnem dogovoru) Zbornica C Zbornica C
3. TM Jolanda MELANŠEK jolanda.melansek@scv.si AJE, NJE, O-STTJ Četrtek, 8.50 – 9.35 (po predhodnem dogovoru) Zbornica C C 207
 1. TRB Alenka MEŽA alenka.meza@scv.si SLO Petek, 9.40 – 10.25 (po predhodnem dogovoru) C 513 C 304
  mag. Simon MUHA simon.muha@scv.si ITK, UIKT, O-SPO Torek, 12.30 – 13.00 C 403 C 503
1. PTI Edis MUSTAFIĆ edis.mustafic@scv.si ELE-PRA, MEH-PRA Sreda, 10.00 - 10.30 (po predhodnem dogovoru) M1-105 C201
  Islam MUŠIĆ islam.music@scv.si PPB, RO, UPB, RPA Torek, 10.45 – 11.15 (po predhodnem dogovoru) C 508 C 503
  Tomislav NOVAK tomislav.novak@scv.si ŠVZ Torek, 12.10 - 12.55 (po predhodnem dogovoru) Zbornica C Zbornica C
3. TRA Franc OBLAK franc.oblak@scv.si ŠVZ Sreda, 10.30 - 11.15 (po predhodnem dogovoru) Zbornica C Zbornica C
3. TRB Mojca OŠEP mojca.osep@scv.si GEO, SOC, POM, ZI Sreda, 10.45 - 11.15 po predhodnem dogovoru C 206 C 407
2. PTI Nada PIRNAT nada.pirnat@scv.si KEM Torek, 9.35 - 10.20 M2 101 C 309
  Uroš REMENIH uros.remenih@scv.si PRA, O-AR Sreda, 9.00-9.30 (po predhodnem dogovoru) C 503 C 503
4. TM Tea SELIČ tea.selic@scv.si UME Ponedeljek, 10.30 - 11.15 (po predhodnem dogovoru) Zbornica C C 514
 1. EL Klementina SELČAN klementina.selcan@scv.si AJE, ANG, O-STTJ Četrtek, 9.00–9.30, po predhodnem dogovoru Kabinet C207 Kabinet C207
  Aleš SPITAL ales.spital@scv.si VOS, IPO, IKS, O-UI, OMT, O-PR, RO, RSA Torek, 8.50 - 10.25 (po predhodnem dogovoru) Zbornica C C 503
  Primož ŠAJNA primoz.sajna@scv.si PP Torek, 10.20 - 10.45 M2 216 Zbornica C
Beti TOMIC AJE, O-STTJ Sreda, 9.00 - 9.30 (po predhodnem dogovoru) Kabinet C 207 Kabinet C 207
Kaja TURNŠEK kaja.turnsek@scv.si PRA ELE žPonedeljek, 10.30 - 11.00 (po predhodnem dogovoru) M2 211 Zbornica C
2.TM Bojana VRBNJAK bojana.vrbnjak@scv.si SLO Sreda, 8.50 - 9.30 (po predhodnem dogovoru) Zbornica C Zbornica C
4. ET Peter VRČKOVNIK peter.vrckovnik@scv.si UPN, UMN, OMT Torek, 10.30 – 11.00 C 403 C 403
  Klemen ZAPONŠEK klemen.zaponsek@scv.si MEH, AVT Ponedeljek, 9:40 – 10.10 M2 119 Zbornica C
  Miran ZEVNIK miran.zevnik@scv.si Torek, 11.20 - 12.05 (po predhodnem dogovoru) C 403 C 503
  Samo ŽELEZNIK samo.zeleznik@scv.si PRA, O-NI Petek, 10.30 - 11.15 C 504 C 503
  Matjaž ŽERAK matjaz.zerak@scv.si ELE Petek, 10.00 - 10.30 Zbornica C Zbornica C
  Urška KOLETNIK urska.koletnik@scv.si Šolska svetovalna delavka Vsak dan po dogovoru C 209
  Učitelji iz drugih šol ŠCV:  
Ime in priimek Poučuje predmete oz. module Tedenske govorilne ure  za dijake in starše (dan, ura) Št. učilnice oz. kabineta Mesečne govorilne ure (* št. učilnice oz. kabineta)
Josip BAČIČ SSTJ Sreda, 8.30 - 9.35 A 106 A 213
Rajko BRODEJ MEH-P Torek, 8.00 - 8.45 M1 111 Zbornica B
Tatjana DELOPST ŠVZ Torek, 10.30 -11.15, po dogovoru Kabinet ŠVZ B Kabinet ŠVZ B
Stanislav GLINŠEK MEH-P Torek, 8.00 - 9.00 M1 112 Zbornica B
Peter GROBELNIK MEH, MEH-P, UTK, MES Ponedeljek, 10.30 - 11.15 B 108 Zbornica B
Jožef HROVAT MEH Petek, 9.40 - 10.20 M1 104 Zbornica B
Tomaž JUVAN ELE, ELE-P Torek, 10.00 – 10.45 (po predhodnem dogovoru) M1 211 Zbornica C
Anja KAMENICKI DELOPST SSTJ Ponedeljek, 10.30 - 11.15 B 402 B 402
Grega KNEZ MEH-P Četrtek, 9.40 - 10.20 Zbornica B Zbornica B
Mitja Matej NOVAK ŠVZ Ponedeljek, 9.40 - 10.25 Kabinet ŠVZ B Kabinet ŠVZ B
Matevž PODVINŠEK MEH Ponedeljek, 9.40 - 10.25 Zbornica B Zbornica B
Marjan PUSTATIČNIK MEH Četrtek, 11.00 - 12.00 M1 203 Zbornica B
Mitja PUSTATIČNIK MEH Torek, 11.00 M1 133 Zbornica B
Maja RADŠEL SOC Ponedeljek, 11.20 - 12.05 B 310 ali zbornica B B 310
Martina RAVNAK FIZ Sreda, 8.50 – 9.35 Zbornica B Zbornica B
Marija REGORŠEK STTJ Torek, 10.30 – 11:15 Zbornica B zbornica B
Radovan REPNIK MEH Ponedeljek, 10.30 -  10.15 Zbornica B Zbornica B
Marko RUTNIK MEH-P Četrtek, 8.00 - 9.00 M1 109 Zbornica B
Vlado SEITL MEH-P Sreda, 12.00 - 13.00 M1 128 zbornica B
Lucija MIHELAK FIZ Četrtek, 9.40 – 10.25 C 102 C 102
Gregor TEKAVEC ŠVZ Torek, 11.20 - 12.05 Kabinet ŠVZ B Kabinet ŠVZ B
 

Oznake:

Deli:

Šolski center Velenje

Mavrica znanja z vami že 60 let

O nas

Izdelava: Steerscape

Lastniško zaščiteno © 2024.