srssersssdgimvssmicdsd

ERS_slideshow (17)
ERS_slideshow (16)
ERS_slideshow (15)
ERS_slideshow (14)
ERS_slideshow (13)
ERS_slideshow (12)
ERS_slideshow (11)
ERS_slideshow (10)
ERS_slideshow (9)
ERS_slideshow (8)
ERS_slideshow (7)
ERS_slideshow (6)
ERS_slideshow (5)
ERS_slideshow (4)
ERS_slideshow (3)
ERS_slideshow (2)
ERS_slideshow (1)
LOGO_DVIG_DIGITALNE-KOMPETENCE_horizontalni-768x296
previous arrow
next arrow

Predaja ključa 2021

Drage ERŠ-ovke, dragi ERŠ-ovci!

Kar težko je verjeti, da se nam, zaključnim letnikom, iztekajo zadnji dnevi pouka in kot veleva tradicija, želimo predati ključ v roke naslednji generaciji, ki se ne boji izzivov.

Kot organizatorji letošnjega dogodka smo se dijaki in dijakinje 4. TM povezali z multimedijsko ekipo naše šole. Vabimo dijake in dijakinje predzadnjih letnikov 1. PTI, 2. EL, 3. TRA, 3. TRB, 3. ET in 3. TM na virtualno-realni dogodek Predaja ključa, ki bo potekal v dveh delih.

V 1. delu oz. virtualnem predizboru tekmujejo vsi omenjeni oddelki; ekipo vsakega oddelka tvorita 2 tekmovalca (sodeluje seveda cel razred), ki se bosta z ostalimi ekipami pomerila v klasičnem kvizu s področij splošne razgledanosti in dogajanja na naši šoli. Pogoj za ta del je prenosnik/telefon z dobro povezavo, slušalke, prižgana kamera in mikrofon – dobimo se v četrtek, 13. 5. 2021, ob 11.00 uri na povezavi, ki bo poslana tekmovalcem.

Prvi dve ekipi z največ doseženimi točkami se uvrstita v finale.

V 2. delu se finalni ekipi pomerita na terenu, saj bosta s pomočjo namigov preko QR kod(e) razreševali uganke na ali med posameznimi točkami po Velenju (prva in zadnja točka sta skupni za obe ekipi); pri tem je obvezen ustrezen telefon z odprtimi podatki. Dobimo se v torek, 18. 5. 2021, ob 12.00 uri.

Po opravljenem terenskem delu sledi razglasitev PREJEMNIKA KLJUČA za š. l. 2021/2022.

Dogajanje obeh delov bo posnela multimedijska ekipa in ga uredila v predstavitveni video. Povezava nanj bo posredovana vsem dijakom in dijakinjam šole v petek, 21. 5. 2021.

Ker je to tudi naše slovo, se vam zahvaljujemo za zaupanje in želimo vsem uspešen zaključek šolskega leta.

Oddelčna skupnost 4. TM z
razredničarko Jolando Melanšek

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Elektro in računalniška šola
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660