srssersssdgimvssmicdsd

Učitelji splošnoizobraževalnih predmetov

    Simona Diklič, prof.
Področje: Slovenščina, angleščina
Predmeti: ANG, O-STTJ
Telefon: (03) 896 07 15
Kabinet: C 207
E-pošta: simona.diklic@scv.si
 osebna saso gnilsek   Sašo Gnilšek, prof.
Področje: Fizika
Predmeti: FIZ, O-FS
Telefon: (03) 896 07 05
Kabinet: C102
E-pošta: saso.gnilsek@scv.si
 osebna marjetka herodez   Marjetka Herodež, prof.
Področje: Matematika
Predmeti: MAT, O-MS
Telefon: (03) 896 07 10
Kabinet: C 206
E-pošta: marjetka.herodez@scv.si
 osebna anton kalisnik   Anton Kališnik, univ. dipl. inž. matematike
Področje: Matematika
Predmeti: MAT, O-MS
Telefon: (03) 896 07 10
Kabinet: C 206
E-pošta: tone.kalisnik@scv.si
 osebna vlasta leban   mag. Vlasta Leban, prof.
Področje: Angleščina
Predmeti: ANG, O-STTJ
Telefon: (03) 896 07 17
Kabinet: C 207
E-pošta: vlasta.leban@scv.si
 osebna biserka ledinsek   Biserka Ledinšek, prof.
Področje: Matematika
Predmeti: MAT, O-MS
Telefon: (03) 896 07 12
Kabinet: C 309
E-pošta: biserka.ledinsek@scv.si
 osebna sonja lubej   Sonja Lubej, prof.
Področje: Slovenščina, Pedagogika
Predmeti: SLO
Telefon: (03) 896 07 15
E-pošta: sonja.lubej@scv.si
 osebna petra mastnak  Petra Mastnak, prof.
Področje: Zgodovina, filozofija, družboslovje
Predmeti: ZGO, DRU
Telefon: (03) 896 06 99
Kabinet: C 408
E-pošta: petra.mastnak@scv.si
  dr. Nataša Meh Peer, prof.
Področje:
Slovenščina, Pedagogika
Predmeti:
SLO
E-pošta: natasa.meh.peer@gmail.com
 osebna jolanda melansek   Jolanda Melanšek, prof.
Področje: Angleščina, nemščina
Predmeti: ANG, STTJ
Telefon: (03) 896 07 17 (kabinet), (03) 896 07 00 (zbornica)
Kabinet: C 207
E-pošta: jolanda.melansek@scv.si
 osebna tomo novak   Tomislav Novak, prof.
Področje: Šport
Predmeti: ŠVZ
Telefon: (03) 896 07 07
Kabinet: Telovadnica stavbe C
E-pošta: tomislav.novak@scv.si
 osebna franc oblak   Franci Oblak, prof.
Področje: Šport
Predmeti: Športna vzgoja
Telefon: (03) 896 07 07
Kabinet: Telovadnica stavbe C
E-pošta: franci.oblak@scv.si
 osebna mojca osep   Mojca Ošep, prof.
Področje: Geografija
Predmeti: GEO, O-KOM
Telefon: 03 8960 716
Kabinet: C 408
E-pošta: mojca.osep@scv.si
 osebna nada pirnat  Nada Pirnat, prof.
Področje: Kemija, biologija
Predmeti: KEM, MAO, GOV, VOG
Telefon: (03) 896 07 12, (03) 896 07 00
Kabinet: C 301
E-pošta: nada.pirnat@scv.si
 osebna silhouette   Tea Selič, univ. dipl. muzik.
Področje: Umetnost
Predmeti: UME
Telefon: (03) 896 06 00
Kabinet: zbornica C
E-pošta: tea.selic@scv.si
 osebna lidija suster   Lidija Šuster, prof.
Področje: Slovenščina
Predmeti: SLO, O-ST
Telefon: (03) 896 07 15
Kabinet: C 513
E-pošta: lidija.suster@scv.si
  Beti Tomic, prof.
Področje:
Angleščina, nemščina
Predmeti:
ANG, STTJ
E-pošta: beti.tomic@scv.si
 osebna Bojana Vrbnjak   Bojana Vrbnjak, prof.
Področje: Slovenščina, umetnost
Predmeti: SLO, koord. ID
Telefon: 041 925 163
E-pošta: bojana.vrbnjak@scv.si

 

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Elektro in računalniška šola
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660