srssersssdgimvssmicdsd

Šolsko tekmovanje v znanju matematike Kenguru

V četrtek, 22. 4. 2021, ob 13.00 organiziramo šolsko tekmovanje v znanju matematike Kenguru za dijake srednjih tehniških in strokovnih šol (kategorija B) in za dijake srednjih poklicnih šol (kategorija C).

 Za dijake kategorije B bomo izvedli dva dela:

·         ob 13.00 šolsko tekmovanje (Mednarodni matematični Kenguru), ki bo trajalo 90 minut; podelili bomo bronasta priznanja,

·         ob 14.30 odbirni del (2 nalogi odprtega tipa), ki bo trajal 45 minut.

Za dijake kategorije C se šolsko tekmovanje (Mednarodni matematični Kenguru) prične ob 13.00, traja 60 minut; podelili bomo bronasta priznanja.

Dijaki so se na tekmovanje prijavili pri svojem učitelju matematike.

Seznam prijavljenih dijakov po učilnicah:

1. letnik v C 202

1. Anže Maj Blagus (1. TRA)
2. Marko Kolar (1. TM)
3. Timotej Kompare (1. TRA)
4. Urban Krepel (1. TRB)
5. Jan Mrkonjič (1. TRA)
6. Mitja Obšteter (1. TM)
7. Blaž Osredkar (1. TRB)
8. Jure Petronijevič (1. TRB)
9. Miha Podgoršek (1. TM)
10. Svit Poličnik (1. TM)

2. letnik v C 202

1. Deni Burgić (2. TRA)
2. Nik Gajšek (2. TRA)
3. Gregor Glavnik (2. TM)
4. Aljaž Golob (2. TM)
5. Sergej Gal Jagodič (2. TM)
6. Gašper Jezovšek (2. TRA)
7. Marko Marković (2. TRA)
8. Jernej Zajc (1. PTI)

3. letnik v C 201

1. Danaj Čebular (3. TRB)
2. Tijana Đorđić (3. TM)
3. Jan Konečnik (3. ET)
4. Anej Stenšak (3. TRB)
5. Nikola Stepanoski (3. ET)

4. letnik  v C 201

1. Tadej Delopst (4. TRB)
2. Anže Goršek (4. TRA)
3. Tim Jevšenak (4. TRA)
4. Jakob Košica (4. ET)
5. Jure Majcen (4. ET)
6. Blaž Mežnar (4. TRA)
7. Matija Osojnik (4. TRA)
8. Andraž Podpečan (4. TRA)
9. Tim Povše (4. TRA)

1. EL v C 201

1. Maj Cafuta (1. EL)
2. Nik Rančigaj (1. EL)

Vsem tekmovalcem želim veliko natančnih izračunov.

Organizatorica tekmovanja:
Marjetka Herodež

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Elektro in računalniška šola
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660