srssersssdgimvssmicdsd

Nadomestni športni dan

V sredo, 15. 5. 2019, bomo organizirali nadomestni športni dan, ki je obvezen za vse dijakinje in dijake, ki se niso udeležili jesenskega ali zimskega športnega dne.

Zbor je ob 15.00 pred šolo.

Sledil bo pohod v okolici Velenja, ki se bo zaključil okoli 18.00.

V kolikor bo imel kateri dijak zdravstvene razloge, zaradi katerih ne bi mogel na pohod, bo ta čas opravil vadbo v šolskem fitnesu. Prinesti mora zdravniško opravičilo.

Za pohod imejte ustrezno opremo (pohodna obutev, rezervna oblačila, malico in brezalkoholni napitek). Vstop v fitnes je dovoljen s športno opremo in brisačo.

Nadomestnega športnega dne se morajo udeležiti spodaj napisani dijaki in dijakinje, ki niso bili na jesenskem ali na zimskem športnem dnevu.

Oba športna dneva sta sestavni del obveznih izbirnih vsebin. Če jih dijak ne opravi, ne opravi letnika in ne dobi spričevala.

Seznam dijakov:

1. ET

1. KONEČNIK JAN

2. MEŽA MATEJ

3. KOČNIK ALJAŽ

1. PTi

1. DJERDJI PAVŠE LEON

2. JAN RENE RAMŠAK

3. ŠVERC NEJC

1. TRB

1. VEJZOVIĆ ELVEDIN

2. MUŠIĆ ELDIN

3. HODŽIĆ EMRAH

1. TM

1. FERČAK GAŠPER

2. CERAR ANŽE

3. JUVAN KOVAČ NIK

4. KNAPIČ LUKA

5. PODKRIŽNIK ANZA

6. ŽEHELJ MIHA

1. TRA

1. PIRMANŠEK ŽIGA

2. BALAŽIC VENJA

3. TOPLAK TIM

4. ŽLABORNIK JAN

1. EL

 1. ILJAZI SAMIDIN

 2. JAKUPI ALTIN

 3. KRAMAR MIHAEL

 4. LESJAK DAMJAN

 5. OCVIRK TOMAŽ

6.  KURTAJ ENES

7. LEŠNIK SVEN

8. SUSURI ARBEN

2. ET

1. KRAGL JAKA

2. KRAGL JAKA

2. TRA

1. TOŠIČ DENIS

2. POVODNIK TIM

3. VOGRIN ALJAŽ

4. KOTNIK LARA

5. KRAJCAR JERNEJA

6. KROFLIČ ALEKSANDER

2. TRB

1. LESKOŠEK JAN

2. LEGNER MARK

3. DELOPST TADEJ

4. OTOREPEC NIK

5. TRAMTE ŽAN

6. BAH MAKS

2. TM

  1.  FLORJAN  MATIC

 2. PLEŠIVČNIK NEJC

  3. JAMER MIHA

  4. KALAFATIČ ALEKS ROBER

2. EL

  1. ZUKIĆ ERMIN

3. ET

   1. SIDAR ALEN

   2. KOŠICA JAKOB

3. TRB

   1. STRAMEC MITJA

4. TM

1. ZIDAR JAN

2. MIHEVC BLAŽ

3. JEVDŽENIČ JANKO

4. MILINKOVIĆ NIKOLA

5. KOSI KAMIL

6. JAMNIKAR GABRIJEL

4. TRA

1. BUDIMIR ALEN

2. KONEČNIK ANŽE

3. PAVLJAK DAN

   4. ROGELŠEK NEJC

5. ARISTOVNIK DAVID

6. JECL MATEŽ

7. PAVLJAK DAN

8. PETKOVIĆ JAN

9. PLEŠNIK TOMAŽ

4. TRB

1. ZALOŽNIK JAKA

2. KULOVEC DAVID

3. KAHVEDŽIĆ ALEN

4. ET

1. BERNARD JAKA

2. BOŠNIK LEON

3. KOTNIK ALEKS

4. KOVAČ ANŽE

3. EL

   1. KITIČ ALEKSA

   2. AUBERŠEK JAN                                                                                                                                     

AKTIV ŠVZ ERŠ

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Elektro in računalniška šola
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660