srssersssdgimvssmicdsd

2007/08

Na državnem srečanju mladih raziskovalcev in inovatorjev s tehniškega področja sta zlato priznanje dosegla:
Alen Kopič in Klemen Belavič.

Prav tako so na državnem srečanju mladih raziskovalcev in inovatorjev s tehniškega področja srebrno priznanje dosegli:
Klemen GlušičJure Prikeržnik in Zala Pia LipičnikStojan ZagoričnikDavid Avberšek ter Aleš Gašper.

Na državnem tekmovanju elektrotehnikov je 1. mesto dosegel:
Klemen Drev.

Na državnem tekmovanju elektrikarjev elektronikov je 3. mesto dosegel:
Gregor Tjukajev.

Na državnem tekmovanju elektrikarjev in elektrotehnikov je 2. mesto dosegla ekipa:
Klemen DrevGregor Tjukajev in Marko Flis.

Na državnem tekmovanju konstruktorjev mobilnih robotov je skupno 1. mesto dosegel:
Primož Šibanc.

Na državnem tekmovanju v EKO kvizu je dosegel 2. mesto:
Jernej Anclin.

Na državnem tekmovanju iz znanja angleškega jezika sta dosegli:
Sara Humski – srebrno priznanje in
Nina Novinšek – bronasto priznanje.

Na državnem tekmovanju s področja računalništva sta dosegla:
Andrej Slapnik – zlato priznanje in
Marko Zabreznik – srebrno priznanje.

Preberi več

2005/06

Na državnem srečanju mladih raziskovalcev in inovatorjev s tehniškega področja so zlato priznanje dosegli:
Luka AvberšekKlemen ČrepArnel GlotičJan KonečnikVedran PrgometJanez Ugovšek.

Na državnem tekmovanju iz znanja matematike so 1. mesto oz. zlato priznanje dosegli:
Peter GoleDavorin Krt in Lucijan Korošec.

Na državnem tekmovanju iz znanja angleščine sta  dosegla 1.mesto:
Mitja Ferder in Martin Krauser.

Na državnem tekmovanju iz znanja programiranja je 1.mesto dosegel:
Mitja Ferder.

Na deželnem tekmovanju elektroinstalaterjev v Celovcu je  dosegel 2. mesto:
Rok Žurej.

Na državnem mladinskem tekmovanju iz džiudžica je 1.mesto dosegel:
Nejc Kuder.

Na državnem tekmovanju srednjih šol v malem nogometu je šolska ekipa dosegla 3. mesto.

Preberi več

2006/07

Na državnem tekmovanju iz znanja matematike so 1. mesto oz. zlato priznanje dosegli:
Peter GoleMatic KnapAlen KopičMarko PranjičTamara Pustoslemšek in Peter Zemljak.

Na državnem srečanju mladih raziskovalcev in inovatorjev s tehniškega področja sta zlato priznanje dosegla:
Gregor Frim in Luka Brinovšek.

Prav tako je na državnem srečanju mladih raziskovalcev in inovatorjev s tehniškega področja srebrno priznanje dosegel:
Luka Napotnik.

Na državnem tekmovanju elektrikarjev in elektrotehnikov je 2. mesto dosegla ekipa:
Jernej AuberšekTom Ovtar in Miran Pesek.

Na državnem tekmovanju konstruktorjev mobilnih robotov je 2. mesto dosegel:
Primož Šibanc.

Na deželnem tekmovanju elektroinstalaterjev v Celovcu je dosegel 3. mesto:
Nejc Mežnar.

Na državnem mladinskem tekmovanju iz džiudžica je 1. mesto dosegel:
Nejc Kuder.

Preberi več

2004/05

Na državnem srečanju mladih raziskovalcev in inovatorjev s tehniškega področja je 1. mesto dosegel Oto Brglez.

Na državnem tekmovanju iz znanja matematike sta 1. mesto oz. zlato priznanje dosegla:
Davorin Krt in Lucijan Korošec.

Na državnem tekmovanju iz znanja angleščine je 1. mesto dosegel: 
Martin Krauser

Na državnem tekmovanju v robotiki sta 1. mesto dosegla:
Simon Tržan in Klemen Glušič

Na obeh državnih tekmovanjih dijakov poklicnih ter tehniških elektro šol so 1. mesta v posameznih oz. skupinskih uvrstitvah dosegli: 
Ambrož HajnžeLuka PermeFilip PratnekerAlen SetinšekUroš Volf in David Žnider.

Preberi več

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Elektro in računalniška šola
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660