srssssersssdgimvssmicdsd

Učitelji in zaposleni

Vodstvo šole

Simon Konečnik, univ. dipl. inž.
Ravnatelj
Področje: Elektrotehnika, računalništvo
Predmeti: ravnatelj šole, OOP
Telefon: (03) 896 06 30
Kabinet: C 210
E-pošta: simon.konecnik@scv.si
Stanka Kamenik
Tajništvo
Telefon: (03) 896 06 32
Kabinet: C 28
E-pošta: stanka.kamenik@scv.si
Uradne ure so vsak dan od 11.00 do 14.00
Urška Koletnik, univ. dipl. psih.
Svetovalna služba
Področje: svetovanje, načrtovanje, evalvacija
Telefon: (03) 896 06 28
Kabinet: C 209
E-pošta: urska.koletnik@scv.si
Ivan Škoflek, inž. elektotehnike
Vodja praktičnega pouka elektrotehnike
Področje: Elektrotehnika
Predmeti: ELE-PRA, ELE, MEH-PRA, organizator PRA
Telefon: (03) 896 82 28
Kabinet: MIC2-207
E-pošta: ivan.skoflek@scv.si
Srečko Podveržen, dipl. inž.
Organizator praktičnega usposabljanja z delom (PUD)
Predmeti: ELE, organizator PUD
E-pošta: srecko.podverzen@scv.si
Nevenka Rozman
Tajnica šolske maturitetne komisije, šolske komisije za zaključni izpit
Koordinator izobraževanja odraslih
Predmeti: MAT
Telefon: (03) 896 82 00
Kabinet: C 206, M3 – 218
E-pošta: nevenka.rozman@scv.si, odrasli.mic@scv.si

Učitelji splošnoizobraževalnih predmetov

Simona Diklič, prof.
Področje: Slovenščina, angleščina
Predmeti: ANG, O-STTJ
Telefon: (03) 896 07 15
Kabinet: C 207
E-pošta: simona.diklic@scv.si
Sašo Gnilšek, prof.
Področje: Fizika
Predmeti: FIZ, O-FS
Telefon: (03) 896 07 05
Kabinet: C102
E-pošta: saso.gnilsek@scv.si
Marjetka Herodež, prof.
Področje: Matematika
Predmeti: MAT, O-MS
Telefon: (03) 896 07 10
Kabinet: C 206
E-pošta: marjetka.herodez@scv.si
Anton Kališnik, univ. dipl. inž. matematike
Področje: Matematika
Predmeti: MAT, O-MS
Telefon: (03) 896 07 10
Kabinet: C 206
E-pošta: tone.kalisnik@scv.si
mag. Vlasta Leban, prof.
Področje: Angleščina
Predmeti: ANG, O-STTJ
Telefon: (03) 896 07 17
Kabinet: C 207
E-pošta: vlasta.leban@scv.si
Biserka Ledinšek, prof.
Področje: Matematika
Predmeti: MAT, O-MS
Telefon: (03) 896 07 12
Kabinet: C 309
E-pošta: biserka.ledinsek@scv.si
Sonja Lubej, prof.
Področje: Slovenščina, Pedagogika
Predmeti: SLO
Telefon: (03) 896 07 15
E-pošta: sonja.lubej@scv.si
Petra Mastnak, prof.
Področje: Zgodovina, filozofija, družboslovje
Predmeti: ZGO, DRU, O-KOM, koordinatorica ID
Telefon: (03) 896 06 99
Kabinet: C 408
E-pošta: petra.mastnak@scv.si
dr. Nataša Meh Peer, prof.
Področje:
Slovenščina, Pedagogika
Predmeti:
SLO
E-pošta:
natasa.meh.peer@gmail.com
Jolanda Melanšek, prof.
Področje: Angleščina, nemščina
Predmeti: ANG, STTJ
Telefon: (03) 896 07 17 (kabinet), (03) 896 07 00 (zbornica)
Kabinet: C 207
E-pošta: jolanda.melansek@scv.si
Tomislav Novak, prof.
Področje: Šport
Predmeti: ŠVZ
Telefon: (03) 896 07 07
Kabinet: Telovadnica stavbe C
E-pošta: tomislav.novak@scv.si
Franci Oblak, prof.
Področje: Šport
Predmeti: Športna vzgoja
Telefon: (03) 896 07 07
Kabinet: Telovadnica stavbe C
E-pošta: franci.oblak@scv.si
Mojca Ošep, prof.
Področje: Geografija
Predmeti: GEO, SOC
Telefon: 03 8960 716
Kabinet: C 408
E-pošta: mojca.osep@scv.si
Nada Pirnat, prof.
Področje: Kemija, biologija
Predmeti: KEM, OKO
Telefon: (03) 896 07 12, (03) 896 07 00
Kabinet: C 301
E-pošta: nada.pirnat@scv.si
Tea Selič, univ. dipl. muzik.
Področje: Umetnost
Predmeti: UME, O-KOM
Telefon: (03) 896 06 00
Kabinet: zbornica C
E-pošta: tea.selic@scv.si
Lidija Šuster, prof.
Področje: Slovenščina
Predmeti: SLO, O-ST
Telefon: (03) 896 07 15
Kabinet: C 513
E-pošta: lidija.suster@scv.si
Beti Tomic, prof.
Področje:
Angleščina, nemščina
Predmeti:
ANG, O-STTJ
E-pošta:
beti.tomic@scv.si
Bojana Vrbnjak, prof.
Področje: Slovenščina, umetnost
Predmeti: SLO
Telefon: 041 925 163
E-pošta: bojana.vrbnjak@scv.si

Učitelji strokovnih modulov

Vlado Ahtik, inž.
Področje: Elektrotehnika – elektronika
Predmeti: ELE-PRA
Telefon: (03) 896 82 26
Kabinet: MIC-2 211
E-pošta: vlado.ahtik@scv.si
Jernej Avberšek
Področje: Elektrotehnika
Predmeti: ELE-PRA
Telefon: (03) 896 82 26
Kabinet: MIC-2 206
E-pošta: jernej.avbersek@scv.si
Zvone Cencen, dipl. inž. elektrotehnike
Področje: Avtomatika
Predmeti: MEH, ELE
Telefon: (03) 896 06 00
Kabinet: MIC2-210
E-pošta: zvone.cencen@scv.si
Janko Čekon
Področje: Elektrotehnika
Predmeti: ELE-PRA, MEH-PRA
Telefon: (03) 896 82 242 , 041 879 506
Kabinet: M1-002
E-pošta: janez.cekon@scv.si
mag. Branko Dvoršak, univ. dipl. inž. elektrotehnike
Področje: Elektrotehnika
Predmeti: ELE, MEH
Telefon: (03) 896 07 10
Kabinet: C 206, M2-205
E-pošta: branko.dvorsak@scv.si
Nino Golčman, dipl. IR (UN) in dipl. IM (UN)
Področje: Računalništvo, Informatika, Matematika
Predmeti: RAČ, RAČ-PRA
Kabinet: C 504
E-pošta: nino.golcman@scv.si
Nedeljko Grabant, dipl. inž. elektrotehnike
Področje: Elektrotehnika, Računalništvo
Predmeti: RAČ, organizator PUD
Telefon: 03 896 0718
Kabinet: C504
E-pošta: nedeljko.grabant@scv.si
Dodatne aktivnosti:
Krožek osnove programiranja v programu Python
Krožek 3D-animacije s programom Blender
Krožek meditacije in nenaslilne komunikacije
Krožek digitalne fotografije in videa
Klemen Hleb, dipl. inž. elektrotehnike (UN)
Področje: Elektrotehnika
Predmeti:
RAČ-PRA, ELE
Kabinet: M2-205
E-pošta: klemen.hleb@scv.si
Gregor Hrastnik, univ. dipl. inž. rač. in inf.
Področje: Računalništvo in informatika
Predmeti: RAČ, RAČ-PRA
Kabinet: C 403
E-pošta: gregor.hrastnik@scv.si
mag. Janko Malovrh, univ. dipl. ing.
Področje: Elektrotehnika – elektronika
Predmeti: ELE, MEH
Telefon: (03) 896 07 11
Kabinet: C207
E-pošta: janko.malovrh@scv.si
Milan Matko, dipl. inž. elektrotehnike
Področje: Elektrotehnika
Predmeti: NPN, UEV, EM, O-EAE, MAT
Telefon: MIC – 03 896 82 24, šola – 03 896 06 12
Kabinet: MIC – M2-222, šola – C 009
E-pošta: milan.matko@scv.si
mag. Simon Muha, univ. dipl. inž.
Področje: Računalništvo, Podjetništvo
Predmeti: RAČ
E-pošta: simon.muha@scv.si
Islam Mušić, prof.
Področje: Računalništvo
Predmeti: RAČ, RAČ-PRA
Telefon: (03) 896 07 18
Kabinet: C 504
E-pošta: islam.music@scv.si
Stanislav Osojnik, inž. elektrotehnike
Področje: Elektronika
Predmeti: ELE-PRA, MEH-PRA, OKO
Telefon: (03) 896 02 25
Kabinet: MIC2 – 216
E-pošta: stane.osojnik@scv.si
Uroš Remenih, inž. informatike
Področje: Računalništvo
Predmeti: RAČ-PRA, AS, AS-PRA
Kabinet: C 504
E-pošta: uros.remenih@scv.si
Primož Šajna, inž. elektronike
Področje: Elektronika
Predmeti: ELE-PRA, laborant VSŠ
Telefon: (03) 896 82 34
Kabinet: MIC2-113
E-pošta: primoz.sajna@scv.si
Branko Višnjar
Področje: Energetika
Predmeti: ELE-PRA, MEH-PRA
Telefon: (03 )896 82 62
Kabinet: Zbornica MIC1
E-pošta: branko.visnjar@scv.si
Peter Vrčkovnik, dipl. inž. elektrotehnike
Področje: Elektrotehnika, avtomatika
Predmeti: ELE, RAČ, RAČ-PRA
Telefon: (03) 896 06 00, (031) 693 600
Kabinet: MIC2 210
E-pošta: peter.vrckovnik@scv.si
Miran Zevnik, univ. dipl. inž. elektrotehnike
Področje: Elektrotehnika, Računalništvo
Predmeti: RAČ
Telefon: (031) 825 357
Kabinet: C 504
E-pošta: miran.zevnik@scv.si
Matjaž Žerak, univ. dipl. inž.
Področje: Elektrotehnika
Predmeti: PT, DES, PPEE, EPR, EN, IOV, EST
Telefon: (03) 896 82 28, (051) 415 705
Kabinet: MIC2-205
E-pošta: matjaz.zerak@scv.si

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Elektro in računalniška šola
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660