srssersssdgimvssmicdsd

Nadomestni športni dan

V sredo, 16. 5. 2018, bodo organizirane  aktivnosti, ki so obvezne za vse dijake, ki se niso udeležili jesenskega ali zimskega športnega dne.

Dejavnosti bomo začeli ob 15.00 v gozdičku ob jezeru, pod stadionom.

Tam bodo dijaki opravili tek na 5000 m (2 velika kroga okrog jezera), od tam pa se bodo sprehodili do velenjskega bazena.

Ob 16.00 se zberemo na bazenu, kjer bo sledilo plavanje (Cooperjev test 12 minut,…) do 17.30, ko se bo nadomestni športni dan končal.

Če bo imel kateri dijak zdravstvene razloge, zaradi katerih ne bo mogel v bazen, bo ta čas opravil vadbo v fitnesu nad bazenom. Prinesti mora zdravniško opravičilo.

S seboj prinesite opremo za plavanje in tek ter denar za bazen 3 € oziroma  fitnes 3,6 €.

Nadomestnega športnega dne se morajo udeležiti  napisani dijaki, ki niso bili na jesenskem ali na zimskem športnem dnevu.

Oba športna dneva sta sestavni del obveznih izbirnih vsebin, če jih dijak ne opravi, ne opravi letnika in ne dobi spričevala.

DIJAKI, KI NISO BILI NA JESENSKEMU ALI ZIMSKEMU ŠPORTNEMU DNEVU IN MORAJO LE TEGA NADOMESTITI V SREDO, 16. 5. 2018

1. TRA
PIREC TITA
PUŠNIK GAŠPER
1. ET
BOROVNIK MATEJ
1. EL
ILJAZI SAMIDIN
1. TRB
LESKOŠEK JAN – jesenski in zimski športni dan
BAH MAKS
1. PTi
JURKIĆ DAVID
KOLENC DENIS
PEČNIK TILEN
SMAJLOVIĆ BESIM
SOFTIĆ MENSUR
TRATEŠKI ANŽE
VRATANAR MIHA
ŠVERC NEJC – vožnja z avtom
VEHOVEC GAŠPER
DERMOL GAŠPER
2. ET
AVBERŠEK TOMAŽ
2. TRA
NOVAK ŽAN
KROFLIČ ALEKSANDER
2. TRB
VIDEMŠEK IVO
RUŽIĆ NIKO
2. TM
FLORJAN MATIC
2. EL
KITIĆ ALEKSA – jesenski in zimski športni dan
2. PTi
OMLADIČ ALEŠ
VERŠNIK URH
3. TM
HANJŠEK ALEKSANDER
CERKOVNIK DOMEN
OŠLOVNIK ALJAŽ
3. TRA
LEŠNIK NIK
SUHOVRŠNIK LOVRO
3. TRB
KOZMELJ GAL NIK
ČOPAR LUKA
KRMELJ ALJAŽ
ŽUPEC MATJAŠIČ URH
3. EL
BLEKAČ URŠKA
BRITOVŠEK DENIS
ČRETNIK SEBASTJAN
KRUŠNIK GREGA
PALOŠ ENSAR
SLADIĆ MARKO – vožnja z avtom
REDŽIĆ ALMIR – vožnja z avtom
4. TM
BEVC KRISTIJAN
KUGONIČ ŽIGA
VAJDEC DAVID
SOVINŠEK NINO
4. TRA
DOBNIK MIHA
DOMONKOŠ NIK
PAŠIĆ NEJC
POKLIĆ ALEN
POGLADIČ PRIMOŽ
4. TRB
ČANDIĆ SAFET
GLOGOVŠEK GAL
HUDOURNIK GUNZEK ŽAN
JESENIČNIK MATIC
KARAHODŽIĆ REUF
MALI JAKOB
PIREČNIK BORIS
RAMŠAK DOMEN
SARAČEVIĆ MUAMER
IGNJATIĆ ALEKSANDER
STROPNIK DOMEN
RUŽIĆ ALEKSANDER

AKTIV ŠVZ ERŠ

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Elektro in računalniška šola
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660