srssersssdgimvssmicdsd

Projektni teden – 1. dan

Kje se dobimo prvi dan projektnega tedna? Kdaj se dobimo? Preveri v spodnji tabeli:

UČITELJ NASLOV TEME Kje se dobimo prvi dan Kdaj se dobimo prvi dan
Nada Pirnat Kemija malo drugače M2 102 ponedeljek ob 8:00
Janko Čekon / Marijan Mlinarević Sestavljanje elektronskih vezjih in izdelava učnih pripomočkov M2 217 ponedeljek ob 8:00
Simona Diklič / Jolanda Melanšek Angleščina v vsakdanjem okolju – reportaža v filmu in biltenu C405 / C406 ponedeljek ob 8:00
Branko Dvoršak/Vlado Ahtik Inteligentne inštalacije M2 210/211 ponedeljek ob 8:00
Nedeljko Grabant Meditacija in nenasilna komunikacija C505 ponedeljek ob 8:00
Miran Zevnik Dude perfect + Bilten + Studio C402 ponedeljek ob 8:00
Islam Mušić / Alen Kopić Fear and fail / I love math C502 ponedeljek ob 8:00
Tone Kališnik/ Sonja Lubej Priprava na maturo in druge zanimive teme – slovenščina, matematika C201 ponedeljek ob 9:00
Petra Mastnak Jaz tebi, ti meni (medgeneracijsko povezovanje) C407 ponedeljek ob 8:00
Vlasta Leban / Andrej Obu Podnaslavljanje in sinhronizacija strokovnih video posnetkov M1 212 ponedeljek ob 8:00
Lidija Šuster Slovenščina za tujce – začetni tečaj C305 ponedeljek ob 8:00
Mojca Ošep/Osojnik Stane ZMANJŠEVANJE CO2 ODTISA – POZOR(!) NI ZA OKOLJE. C306 ponedeljek ob 8:00
Klemen Hleb Arduino M2 118 ponedeljek ob 8:00
Peter Vrčkovnik/ Franci Oblak/ Tomo Novak / Marjetka Herodež Smučanje v HEILIGENBLUTU Izpred trgovine Mueller ponedeljek ob 5:00
Hrastnik Gregor Izdelki za 4. predmet mature – računalništvo C404 ponedeljek ob 8:00
Srečko Podveržen Osnove kitajske metafizike in BaZhai Feng Shui M2 202 ponedeljek ob 8:00
Robi Pritržnik Izdelava računalniških iger C503 ponedeljek ob 8:00
Višnjar Branko Meritve strelovodnih inštalacij M1 105 ponedeljek ob 8:00
Tea Selić Prostovoljno delo in fotografija C514 ponedeljek ob 8:00
Franc Štravs/ Primož Šajna/ Jože Lukanc/ Miran Špička Virtualna instrumentacija M2 113 ponedeljek ob 8:00
Matjaž Žerak Osnove elektrotehnike v laboratoriju M2 205 ponedeljek ob 8:00
Simon Muha Izdelava poslovnega modela C506 ponedeljek ob 8:00
Bojka Vrbnjak / Biserka Ledinšek / Zvone Cencen “Tekoči kruh” Mala predavalnica višje šole ponedeljek ob 8:00
Ivan Škoflek Električne naprave, oprema M2 206 ponedeljek ob 8:00
Sašo Gnilšek Priprave za 5. maturitetni predmet FIzika C103 ponedeljek ob 8:00

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Elektro in računalniška šola
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660