Včeraj, 11. 5. 2026, je bilo v Celju Področno prvenstvo v atletiki za dijake.
Odlično sta tekmovala dijaka ERŠ Luka Pek (4. ET) in Žan Stropnik (4. TM).
Luka je zmagal v teku na 100 metrov, Žan pa v suvanju krogle. Oba sta postala Področna prvaka in se uvrstila na finale državnega prvenstva v atletiki za dijake.
Iskrene čestitke obema.
Kolektiv ERŠ