Dijaka ERŠ področna prvaka v atletiki

Včeraj, 11. 5. 2026, je bilo v Celju Področno prvenstvo v atletiki za dijake.

Odlično sta tekmovala dijaka ERŠ Luka Pek (4. ET) in Žan Stropnik (4. TM).

Luka je zmagal v teku na 100 metrov, Žan pa v suvanju krogle. Oba sta postala Področna prvaka in se uvrstila na finale državnega prvenstva v atletiki za dijake.

Iskrene čestitke obema.

Kolektiv ERŠ

Galerija slik

Deli: